Firma

O nas

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Oparta na doświadczonej, rzetelnej i doskonale wyszkolonej kadrze zarządzającej i nadzorującej prace jak i pracownikach o wysokich kwalifikacjach i długoletnim stażu w branży elektroenergetycznej. Wieloletnie doświadczenie kadry oraz zaplecze sprzętowe umożliwiają nam realizację wszelkich zadań z zakresu budowy, przebudowy oraz remontów linii wysokich napięć.

To firma, która przebojem wkroczyła na rynek dzięki nowoczesności, bogatemu zapleczu technicznemu oraz wysokiej jakości i efektywności świadczonych usług, co w 100% umożliwiło perfekcyjną organizację pracy w wykonywanych przedsięwzięciach. Wszystkie te cechy wpływają na tendencję wzrostową i doskonały rozwój spółki, coraz szersze grono zadowolonych partnerów i wzrost zaufania wśród inwestorów polskich i zagranicznych.

ENPROM Sp. z o.o. realizuje liczne kontrakty dla PSE S.A. (Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.), jak również polskich spółek dystrybucyjnych . Na rynku zagranicznym wykonuje liczne kontrakty w Irlandii, gdzie  m.in. uczestniczy w projekcie realizacji modernizacji linii przesyłowych na obiektach ESB Networks (Electricity Supply Board), narodowego dostawcy i operatora na tamtejszym rynku.

Jesteśmy przekonani, iż nawiązanie przez Państwa kontaktu i współpracy z naszą firmą zaowocuje korzystnymi dla obu stron efektami.

Historia

Luty 2011 – rozpoczęcie działalności firmy

marzec 2011 – pierwsze realizacje na rynku Irlandzkim

Wrzesień 2012 – zakończenie pierwszej realizacji na rynku polskim na napięciu 110kV

Lipiec 2013 – podpisanie pierwszej umowy na budowę linii 400kV

Lipiec 2015 – wdrożenie wraz z uzyskaniem certyfikacji ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz  OHSAS 18001:2007

Październik 2015 – ukończenie budowy linii 400kV Ełk-Granica RP łączącej Polskę z Litwą

Zarząd

Prezes Zarządu Mariusz Targowski

Członek Zarządu Tomasz Sopel

Członek Zarządu Łukasz Nazimek

Praca

Jako dynamicznie rozwijająca się firma oferujemy swoim pracownikom:

  • Stabilną pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych.
  • Zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole.

Chętnych do zatrudnienia w naszej firmie zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji na adres rekrutacja@enprom.pl