Budowa linii wysokiego napięcia – O nas

ENPROM Sp. z o.o. zapewnia wysokiej klasy profesjonalne usługi w zakresie projektowania i budowy linii wysokiego napięcia. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku krajowym i zagranicznym

Nasze przedsiębiorstwo tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej. Od szeregowych pracowników po kadrę nadzorczą i zarządzającą, wszyscy zatrudnieni w naszej firmie pracują rzetelnie i profesjonalnie w pełni angażując się w realizacje powierzonych zleceń. Połączenie doświadczenia, fachowej wiedzy oraz nowoczesnych urządzeń sprawia, że możemy oferować klientom kompleksowy zestaw usług – od wymiany izolacji na liniach wysokiego napięcia, montażu przewodów wysokotemperaturowych, modernizacji linii napowietrznych i linii kablowych, po projektowanie i budowę sieci przesyłowych.

ENPROM Sp. z o.o to firma, która przebojem wkroczyła na rynek dzięki nowoczesności, bogatemu zapleczu technicznemu oraz wysokiej jakości i efektywności świadczonych usług, co w 100% umożliwiło perfekcyjną organizację pracy w wykonywanych przedsięwzięciach. Wszystkie te cechy wpływają na tendencję wzrostową i doskonały rozwój spółki, coraz szersze grono zadowolonych partnerów i wzrost zaufania wśród inwestorów polskich i zagranicznych.

Od lat wielu lat realizujemy zamówienia dla PSE S.A. (Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.) oraz innych krajowych spółek zajmujących się dystrybucją energii. Jesteśmy stale obecni na rynku Irlandzkim. Zajmujemy się tam realizacją kontraktów na modernizację linii napowietrznych firmy ESB Networks (Electricity Supply Board), która jest najważniejszym niezależnym dostawcą energii w tym kraju.

Jesteśmy przekonani, iż nawiązanie przez Państwa kontaktu i współpracy z naszą firmą zaowocuje korzystnymi dla obu stron efektami.

Historia

Luty 2011 – rozpoczęcie działalności firmy

marzec 2011 – pierwsze realizacje na rynku Irlandzkim

Wrzesień 2012 – zakończenie pierwszej realizacji na rynku polskim na napięciu 110kV

Lipiec 2013 – podpisanie pierwszej umowy na budowę linii 400kV

Lipiec 2015 – wdrożenie wraz z uzyskaniem certyfikacji ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz  OHSAS 18001:2007

Październik 2015 – ukończenie budowy linii 400kV Ełk-Granica RP łączącej Polskę z Litwą

Zarząd

Prezes Zarządu Mariusz Targowski

Członek Zarządu Tomasz Sopel

Członek Zarządu Łukasz Nazimek

Praca

Jako dynamicznie rozwijająca się firma oferujemy swoim pracownikom:

  • Stabilną pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych.
  • Zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole.

Chętnych do zatrudnienia w naszej firmie zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji na adres rekrutacja@enprom.pl