Certyfikaty
Należymy do najważniejszych organizacji branżowych CIGRE, CENELEC czy PKN. Współpracujemy z PSE, z regionalnymi spółkami dystrybucyjnymi (m.in. PGE, TAURON Dystrybucja, Energa, Enea). Rozwijamy branżowe partnerstwo polskie i zagraniczne.
Angażując się w prace nad regulacjami w branży jesteśmy odpowiedzialnym partnerem, podwykonawcą i klientem. Budujemy relacje, których gwarantem jest wiedza, doświadczenie i bezpieczeństwo.
Realizujemy politykę zintegrowanego systemu zarządzania poprzez działania zgodne z najwyższymi standardami w zakresie jakościowym, środowiskowym i BHP, potwierdzone certyfikatem ISO.
Posiadamy Koncesję MSWiA na prowadzenie działalności w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.
Nasza strategia oparta na 5 wartościach:
- Ludzie
- Pasja
- Innowacyjność
- Bezpieczeństwo
- Odpowiedzialność
Nagrody:
- „Gazele Biznesu” (Puls Biznesu),
- Złoty Medal na targach ENERGETAB 2018
- „Gepard biznesu” (Instytut Europejskiego Biznesu)
- „Diament miesięcznika Forbes
- Złoty Medal na targach ENERGETAB 2021
- Puchar Ministra Klimatu i Środowiska na targach ENERGETAB 2021
Normy i certyfikaty:
Jakość naszej pracy jest dodatkowo zagwarantowana normami ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001, a także certyfikatem Achilles – Sellihca.
ENPROM, jako jedyna polska firma zaprojektowała nową serię słupów 400kV: EN422:10 zgodnie z aktualnymi normami. Powodzeniem zakończyło się badanie poligonowe nowego projektu słupa serii EN422:10 typu P i typu M3 dla dwutorowych linii napowietrznych 400kV. Celem badań firmy ENPROM była weryfikacja obliczeń statyczno-wytrzymałościowych oraz rozwiązań konstrukcyjnych przyjętych w projekcie.
Test został wykonany na prototypie słupa w Hiszpanii przez firmę EUCOMSA, która posiada stosowne oprzyrządowanie i możliwości techniczne oraz dopuszczenia i certyfikaty w tym zakresie.
Od lipca 2019 r. firma posiada Koncesję MSWiA na prowadzenie działalności w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.
Bezpieczeństwo i higiena pracy:
- dążenie do ciągłej poprawy warunków pracy;
- zapobieganie wypadkom przy pracy oraz chorobom zawodowym;
- wdrażanie sugestii pracowników dotyczących poprawy stanu BHP i higieny pracy;
- stosowanie nowoczesnych i bezpiecznych technologii robót;
- prowadzenie sprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w zakresie bhp;
- zapewnienie środków do realizacji polityki BHP i higieny pracy;
- nadzorowanie przestrzegania przez pracowników przepisów prawa oraz zasad
w zakresie bhp i higieny pracy.