ENPROM zaprasza na ENERGETAB 2019 - Enprom

ENPROM zaprasza na ENERGETAB 2019

z pierwszej linii
Dla fachowców
05 września 2019

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od spotkania na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2019! Od 17 do 19 września znajdziecie nas na stoisku wystawowym nr 31 w Pawilonie U.

ENERGETAB to:
największe targi energetyczne w Polsce, podczas których swoje produkty zaprezentuje ponad 700 wystawców z całego świata,
przegląd nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego,
miejsce, w którym można spotkać najważniejszych przedstawicieli z branży elektrotechnicznej w Polsce.

ENERGETAB to przede wszystkim doskonała okazja do spotkania z nami i zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy w zakresie budownictwa energetycznego.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej energetyzujących informacji na temat targów ➡️ http://energetab.pl/.

Kształcimy następne pokolenie – Politechnika Krakowska x Enprom

28 kwietnia 2026

Po zakończeniu badań przemysłowych i prac rozwojowych powstanie biblioteka nowatorskich konstrukcji ustrojów infrastruktury stacyjnej.

Enprom realizuje badania terenowe w ramach grantu NCBiR

8 sierpnia 2025

Po zakończeniu badań przemysłowych i prac rozwojowych powstanie biblioteka nowatorskich konstrukcji ustrojów infrastruktury stacyjnej.

Enprom za 30 mln zł zmodernizuje linię Świętoszów-Bolesławiec

15 maja 2025

Spółki Enprom i Tauron Dystrybucja podpisały umowę na modernizację linii 110 kV Świętoszów-Bolesławiec.

Linie napowietrzne i kablowe
Stacje elektroenergetyczne
Usługi projektowe
Przygotowanie Inwestycji
Odnawialne źródła energii
Usługi dronowe
Katalogi słupów i fundamentów
Praca
Praktyki/Staże
Jak wygląda rekrutacja w Enprom