Realizacje - Enprom

Realizacje

Realizujemy wielomilionowe inwestycje w Polsce i zagranicą (np. w Danii, Irlandii, na Litwie). Do naszych zadań należy m.in. zaprojektowanie, budowa lub modernizacja linii zarówno 110kV, jak i najwyższych napięć, modernizacja i instalacja nowych przewodów OPGW, a także modernizacja sieci przesyłowych i budowa sieci rozdzielczych.

Oferujemy kompleksową realizację inwestycji elektroenergetycznych od fazy projektowania i przygotowania inwestycji poprzez zakup materiałów, prace budowlano-montażowe, aż po uruchomienia i testy, a także prace eksploatacyjne i remontowe.

Relacje z wybranych inwestycji ENPROM:

Modernizacja linii 380 kV Diemen-Leylstad w Niderlandach

Zakończyliśmy prace budowlane na linii 380 kV Diemen-Lelystad w Niderlandach. Inwestycja jest częścią programu „Better Use Existing 380 kV”, mającego zintegrować morską energetykę wiatrową z holenderskimi i niemieckimi systemami elektroenergetycznym.

Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV Kozienice-Miłosna

Budowa dwutorowej linii Kozienice-Miłosna wykonywana jest na zlecenie Polskich Linii Elektroenergetycznych (PSE). Realizację prowadzimy wzdłuż zaprojektowanej pod koniec lat 60. XX w., a wybudowanej w 1970 roku linii jednotorowej 400 kV.

Budowa linii kablowej o napięciu 220 kV

Zrealizowaliśmy inwestycję, jaką jest budowa budowa linii kablowej o napięciu 220 kV Lubocza-Wanda/Klikowa oraz przebudowa linii 110 kV relacji Rybitwy–Wanda/Wanda–Lubocza/Korabniki–Lubocza. Poznaj szczegóły realizacji.

EnUp! – innowacyjna maszyna do podnoszenia słupów

ENPROM to firma, która nieustannie się rozwija. To konieczne, aby być zawsze krok przed konkurencją. Jeśli napotykamy na problem, dla którego rynek nie ma rozwiązań – tworzymy je sami.

Linie napowietrzne i kablowe
Stacje elektroenergetyczne
Usługi projektowe
Przygotowanie Inwestycji
Odnawialne źródła energii
Usługi dronowe
Katalogi słupów i fundamentów
Praca
Praktyki/Staże
Jak wygląda rekrutacja w Enprom